Walerian Majewski

Ekspert Nexus Consultants
Walerian Majewski
NEXUS Consultants

bio

Doświadczony konsultant związany z sektorem energetycznym. Od blisko 10 lat realizuje projekty z obszaru technologii wodorowych dla największych krajowych spółek. Współautor koncepcji Smart Grid dla polskiego systemu przesyłu gazu ziemnego. Przygotowywał strategie rozwoju magazynów energii bazujących na wodorze i HUB-ów wodorowych. Współautor pierwszej w Polsce regionalnej strategii wodorowej – Strategii Rozwoju Wielkopolski Wodorowej do roku 2030.

Walerian Majewski
NEXUS Consultants

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie