11:00 - 11:40
Wystąpienia inauguracyjne
List Maryi Gabriel, Komisarz Unii Europejskiej do spraw innowacji, badań naukowych, kultury, edukacji i młodzieży do uczestników Europejskiego Forum Samorządowego – „Rola i zadania miast w programach Horizon Europe, New European Innovation Agenda oraz Cities Mission”:
Wystąpienie pt.: ,,Finanse samorządowe – teraźniejszość i wyzwania na przyszłość.":
  • Sebastian Skuza

    Zastępca Przewodniczącego KNF

Wystąpienie pt.: „Krajowa Polityka Miejska a kształtowanie przyszłości Polski lokalnej.":
  • Małgorzata Jarosińska-Jedynak

    Sekretarz Stanu, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Pełnomocnik Rządu do spraw przygotowania Światowego Forum Miejskiego w Katowicach 2022r.

Wystąpienie pt.: „PFR dla Miast - wsparcie w rozwoju inteligentnych miast przyszłości.":
  • Paweł Borys

    Partner Zarządzający MCI Capital, Prezes Zarządu MCI Capital TFI

Przerwa|13:20 - 14:00

Przerwa|15:00 - 15:10

Przerwa|16:10 - 16:20

Przerwa|17:20 - 17:30

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie