Krótka historia reprezentowania młodzieży w dwóch wersjach – dla naszych rówieśników oraz dla polityków lub pracowników miasta. Jak nie zgubić się w powadzę wystąpień przed kamerami, wielkimi ludźmi czy na mównicach sejmowych. Jak zdobyć zainteresowanie zwykłych nastolatków, kiedy bluza przyciąga bardziej niż garnitur? Wielu młodzieżowych radnych potrafi zatracić się jedynie po jednej stronie, ale jak skutecznie łączyć obie?

W dyskusji wezmą udział osoby ze środowiska młodzieżowych organizacji, które można określić jako doświadczone w budowaniu swojego wizerunku. Chcemy podzielić się doświadczeniami i wspólnie znaleźć złoty środek pomiędzy poważnym, ale sztywnym w młodzieżowym odbiorze wizerunkiem, a naturalnym, ale dziecęcym podejściem.

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie