16:30 – 16:55 Od dezorientacji do informacji. Czy łatwo jest wdrożyć nowe technologie i utrudnić życie mieszkańcom dużego miasta?

Porozmawiajmy o tym, co się dzieje w projektach technologicznych od kuchni. Pokusa wdrażania ChatGPT, wirtualnych asystentów, czy czat botów jest wielka. Co warto wdrożyć, czego warto unikać, na czym łatwo wywrócić projekt?
Dla Urzędu m.st. Warszawy, zmigrowaliśmy 70 systemów zarządzania treścią obsługiwanych przez 500 urzędników ratusza. Platforma, którą zbudowaliśmy, pomaga warszawiakom załatwić sprawę urzędową, dowiedzieć się co słychać w mieście, bądź jak segregować śmieci. Opowiem o naszych doświadczeniach: o tym jakie technologie nas wsparły, jakie przeszkadzały, a które zaspokoiły rzeczywiste potrzeby mieszkańców.

Gospodarz: Eversis

 

16:50 – 17:15 Zjawisko SILVER TSUNAMI w marketingu

Prognozy zakładają, że w 2030 roku liczba osób w wieku 60+ sięgnie już 10,8 mln, a w 2050 roku dojdzie do 13,7 mln i tym samym seniorzy będą stanowić ok. 40 proc. ogółu ludności Polski. To szybkie starzenie się społeczeństwa jest wyzwaniem również dla branży marketingowej.

16:30 - 16:50 Od dezorientacji do informacji. Czy łatwo jest wdrożyć nowe technologie i utrudnić życie mieszkańcom dużego miasta?:
16:50 - 17:15 Zjawisko SILVER TSUNAMI w marketingu:
16:30 - 16:50 Od dezorientacji do informacji. Czy łatwo jest wdrożyć nowe technologie i utrudnić życie mieszkańcom dużego miasta?:
16:50 - 17:15 Zjawisko SILVER TSUNAMI w marketingu:
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie