Bartosz Szkudlarek

CEO Eversis Sp.z o.o.
Bartosz Szkudlarek
Eversis Sp.z o.o.

bio

Specjalizuję się w identyfikowaniu problemów biznesowych i ich rozwiązywaniu za pomocą technologii. W ten sposób działam zarówno z klientami, jak i z moim zespołem.

Posiadając ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych, miałem okazję być w każdej roli w procesie tworzenia oprogramowania. Obecnie zarządzam Eversis, firmą zajmującą się tworzeniem aplikacji internetowych (firmą zatrudniającą 70 pracowników o przychodach w wysokości 30 milionów PLN).

Z przyjemnością podzielę się swoim doświadczeniem w przekształcaniu twojej firmy lub organizacji sektora publicznego. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się, jak Eversis może pomóc realizacji projektów informatycznych. Nasze ulubione wyzwania obejmują:

  • Jak mogę zwiększyć efektywność biznesu poprzez strategiczne wdrożenie technologii, rozwiązań i procesów?
  • Jak mogę zoptymalizować oprogramowanie urzędu, aby nie tworzyło żadnych barier oraz aby mieszkańcy posługiwali się nim sprawnie i bez problemów?
  • Jak mogę zmniejszyć koszty, zwiększyć stabilność i zapewnić bezpieczeństwo w procesie tworzenia oprogramowania?

Zobacz debaty:

Bartosz Szkudlarek
Eversis Sp.z o.o.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie