15:00 – 15:20 BLIK w usługach publicznych – jak wdrożyć efektywne płatności mobilne w usługach miejskich?

Rozwój płatności mobilnych w sektorze publicznym jako wspólny projekt BLIKA (Polskiego Standardu Płatności), Ministerstwa Cyfryzacji, Centralnego Ośrodka Informatyki, oraz Banku Gospodarstwa Krajowego. Inicjatywa ma na celu cyfryzację urzędów, przyspieszenie procesu ściągania należności podatkowych oraz uproszczenie dla obywateli. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu, płatności mobilne staną się łatwiejsze i bardziej dostępne dla wszystkich użytkowników, wspierając rozwój cyfrowej infrastruktury kraju.

Gospodarz: BLIK

 

15:20 – 15:40 Technologie. Upraszczają czy komplikują prace urzędu? Praktyczny przewodnik jak używać technologii, aby upraszczać prace urzędu i wpierać mieszkańców

Urząd bez technologii nie może istnieć. Każda interakcja z mieszkańcami jest dziś zdigitalizowana. Jak to uprościć? Jak skupić się na problemie i rozwiązaniu? Jak wybrać odpowiednią technologie?

Przykładów, w których zespoły IT niepotrzebnie skomplikowały problem przez co utknęły w innowacyjnych technologiach lub kompleksowych metodykach pracy jest wiele.

W swoim wystąpieniu, podzielę się z Państwem moimi doświadczeniami w szukaniu uproszczeń podczas budowania złożonych aplikacji dla organizacji takich jak Europejska Agencja Kosmiczna, Komisja Europejska, Urząd Miasta st. Warszawy, czy Narodowy Bank Polski. Podam praktyczne podpowiedzi jak rozwiązywać problemy z:
• entuzjastami nowych technologii widzącymi świat przez pryzmat trudnych dla śmiertelnika skrótów i pojęć,
• dostawcami zainteresowanymi w dostarczaniu, a nie dostarczeniu,
• nami samymi, którzy czasem po prostu gubią się w gąszczu nowych technologii, kanałów komunikacji oraz sposobów na realizację danego procesu.

Gospodarz: Eversis

 

 

Technologie. Upraszczają czy komplikują prace urzędu? Praktyczny przewodnik jak używać technologii, aby upraszczać prace urzędu i wpierać mieszkańców:
15:00 - 15:20 BLIK w usługach publicznych - jak wdrożyć efektywne płatności mobilne w usługach miejskich?:
Gospodarz:
15:20 - 15:40 Technologie. Upraszczają czy komplikują prace urzędu? Praktyczny przewodnik jak używać technologii, aby upraszczać prace urzędu i wpierać mieszkańców:
Gospodarz:
Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie