Adam Kokoszkiewicz

Dyrektor Departamentu Sprzedaży, BLIK | Polski Standard Płatności
Adam Kokoszkiewicz
BLIK | Polski Standard Płatności

bio

Z branżą płatniczą związany jest od ponad 20 lat.

Obecnie, od lipca 2014, jako Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Polskim Standardzie Płatności (operator płatności BLIK) odpowiedzialny jest za pozyskiwanie klientów z obszaru bankowości, agentów rozliczeniowych i integratorów płatności elektronicznych. Odpowiada za budowanie relacji oraz współpracę biznesową z uczestnikami rynku płatności mobilnych. Do jego obowiązków należy także zarządzanie procesem sprzedaży oraz negocjowanie umów z zachowaniem reżimów regulatorskich dla systemu płatniczego (Prawo Bankowe, NBP, KNF, UOKiK).

Poprzednio działał w obszarze produkcji i personalizacji kart płatniczych, gdzie w latach 2001-2013 w Grupie Austria Card i PWPW zajmował się zarządzaniem, sprzedażą i współpracą z sektorem bankowym. Ponadto w latach 2012-2013, jako Prezes Zarządu odpowiedzialny był za proces połączenia ze strukturami właścicielskimi. Po zakończeniu procesu inkorporacji pełnił funkcję Pełnomocnika Zarządu ds. Elektronicznych Instrumentów Płatniczych w PWPW S.A.

Uzyskał dyplom MBA w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Jest także absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych) oraz AWF w Warszawie (Wydział Rekreacji i Turystyki).

Zobacz debaty:

Adam Kokoszkiewicz
BLIK | Polski Standard Płatności

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie