Kamil Piwowarczyk

Menedżer Zespołu Biuro Zarządzania Produktami Cash Management
Kamil Piwowarczyk
Bank Gospodarstwa Krajowego

bio

Manager Zespołu Produktów Rozliczeniowych w Departamencie Produktów i Usług, Bank Gospodarstwa Krajowego. Manager z blisko 20-letnim doświadczeniem w sektorze bankowym. Od początku swojej ścieżki zawodowej związany z obszarami biznesowymi oraz IT. Zarządzał projektami strategicznymi związanymi z rozwojem oferty produktowej dla klientów korporacyjnych. W 2018r dołączył do BGK, wcześniej związany między innymi z ING, BPH i bankiem DnB Nord.

Pasjonat podróży i nowinek technologicznych.

Zobacz debaty:

Kamil Piwowarczyk
Bank Gospodarstwa Krajowego

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie