Daniel Putkiewicz

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno
Daniel Putkiewicz
Miasto i Gmina Piaseczno

bio

Z pasją zajmuje się urbanistyką i rewitalizacją miast. Od 2006 roku aktywnie działał jako radny Powiatu Piaseczyńskiego, gdzie pełnił m.in. funkcję Przewodniczącego Rady Powiatu. W 2007 r. został pełnomocnikiem burmistrza do spraw rozwoju gminy. W roku 2010 został powołany na stanowisko Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Pełniąc przez dwie kadencje tę funkcję realizował projekty związane z rewitalizacją miasta, poprawą jakości przestrzeni publicznej oraz rewaloryzacją zielni miejskiej. Koordynował prace związane z regulacją stanów prawnych gruntów i ochroną środowiska. Od 2018 roku sprawuje urząd Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. W wyborach samorządowych w 2024 roku został ponownie wybrany na stanowisko Burmistrza już w pierwszej turze. Angażuje się również w rozwój regionu. Pełni m.in. funkcję Wiceprezesa Zarządu Stowarzyszenia Metropolia Warszawa zrzeszającego Warszawę oraz 70 gmin położonych w metropolii warszawskiej.

Prywatnie szczęśliwy mąż Dominiki i ojciec dwóch nastoletnich synów Tymona i Tytusa. Miłośnik dwóch kółek, górskich wędrówek i podróży po Polsce i Europie z oldschoolową przyczepą campingową.

Daniel Putkiewicz
Miasto i Gmina Piaseczno

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie