Arkadiusz Gorczyński

Prezes Zarządu, ECO PROBE Sp. z o.o.
Zastępca Prezesa Zarządu, Pomorskie Forum Wodociągowe
Arkadiusz Gorczyński
ECO PROBE Sp. z o.o.
Pomorskie Forum Wodociągowe

bio

Ekonomista – absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Doświadczony praktyk w sferze zarządzania w obszarze przedsiębiorstw prywatnych oraz z kapitałem publicznym. Obecnie zarządzający przedsiębiorstwem komunalnym Eco Probe Sp. z o.o. w Gminie Pszczółki oraz zastępca prezesa Pomorskiego forum Wodociągowego – stowarzyszenia skupiającego przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne z obszaru województwa pomorskiego.

Zobacz debaty:

Arkadiusz Gorczyński
ECO PROBE Sp. z o.o.
Pomorskie Forum Wodociągowe

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie