Maria Stępniewska

Dyrektor Biura Strategii i Projektów Biznesowych, Orlen Neptun
Maria Stępniewska
Orlen Neptun

bio

Dyrektor Biura Strategii i Projektów Biznesowych w Spółce ORLEN Neptun.

Menadżer, ukończyła studia menadżerskie executive MBA, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego kierunek Transport Morski, studiów podyplomowych zarządzania organizacją, członek Zarządu Spółek celowych w spółce ORLEN Neptun.

Pracę rozpoczynała w Porcie Gdyńskim, od kilkunastu lat związana z branżą energetyczną, nadzoruje projekty z obszaru Morskich Farm Wiatrowych.

Maria Stępniewska
Orlen Neptun

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie