Jarosław Białk

Starosta Pucki
Jarosław Białk
Starostwo Powiatowe w Pucku

bio

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku historia, podyplomowych studiów w zakresie zarządzania oraz studiów doktoranckich na kierunku zarządzanie. Radny rady gminy Krokowa w latach 1998-2006. W latach 1999-2006 urzędnik Starostwa Powiatowego w Pucku. Od 2006 do 2014 r. zastępca wójta gminy Krokowa. Od grudnia 2014 r. Starosta Pucki.

Jarosław Białk
Starostwo Powiatowe w Pucku

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie