Karolina Matysiak

Dyrektor ds. Rozwoju Usług Płatniczych, Centralny Ośrodek Informatyki
Karolina Matysiak
Centralny Ośrodek Informatyki

bio

Dyrektor ds. Rozwoju Usług Płatniczych w Centralnym Ośrodku Informatyki, odpowiedzialna między innymi za udostępnienie Platformy ePłatności dla jednostek samorządowych. Od ponad 15 lat związana z sektorem finansowym. Od ponad 5 lat swoim doświadczeniem wspiera sektor publiczny, w latach 2018-2019 z sukcesem współtworzyła i wprowadzała pierwszą wersję Twoj e-PIT. Od 2021 roku pracuje w COI gdzie od maja 2023 udostępniono usługę ePłatności w mObywatel umożliwiającą realizacje zobowiązań na rzecz urzędów.

Zobacz debaty:

Karolina Matysiak
Centralny Ośrodek Informatyki

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie