Polityka Młodzieżowa w strategii miejskiej, co to tak naprawdę znaczy? – o łączeniu potrzeb wszystkich mieszkańców w planach miasta.

Jak realnie działać na terenie miasta? Jakie są małe, ale istotne zmiany i czym jest infrastruktura miejska dostępna dla wszystkich mieszkańców. Jak różni się spojrzenie młodzieży i czyje potrzeby wydają się małe, a ich rozwiązanie tworzy zauważalną różnicę? Polityka miejska, to dbanie o rozwój podczas podejmowania każdej decyzji, niezależnie od gałęzi działalności miasta, tak samo jak i polityka młodzieżowa, senioralna czy też równościowa. Wszystkie te kategorie, to forma zapewnienia dobrej jakości życia mieszkańców na co dzień.

Panel ma na celu wyróżnić skuteczność konsultacji społecznych oraz współuczestniczenia wszystkich grup wiekowych, zawodowych lub innych na rzecz miasta. Poruszymy temat budżetów obywatelskich i realnego przekładania się potrzeb na projekty obywatelskie, dokonania młodzieżowych rad we współtworzeniu miast oraz — dlaczego opinia niepozornej Młodzieży ma znaczenie w strategii miejskiej?

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie