Ariel Wojciechowski

Ekspert ds. relacji partnerskich i Programu InPost Green City
Ariel Wojciechowski
InPost

bio

Ekspert ds. relacji partnerskich i Programu „InPost Green City”. W Grupie Integer.pl odpowiada za współpracę z samorządami, instytucjami państwowymi oraz organizacjami pozarządowymi poprzez zarządzanie i rozwój autorskiego programu spółki „InPost Green City”. Celem programu przeznaczonego polskim miastom jest realizowanie polityki proekologicznej, zrównoważonego rozwoju dzięki konkretnych inicjatywom ekologicznym oraz działaniom z zakresu green i smart city służącym mieszkańcom tychże miast.

Doświadczenie w obszarze budowy relacji partnerskich oraz rozwijania projektów z zakresu CSR i ESG zdobywa od ponad 10 lat, z powodzeniem realizując projekty w sektorach nauki i szkolnictwa wyższego oraz finansów oraz uczestnicząc jako prelegent i szkoleniowiec w najważniejszych wydarzeniach sektorowych. W latach poprzednich dyrektor ds. projektów edukacyjnych w Warszawskim Instytucie Bankowości, , członek Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej, przewodniczący Parlamentu Studentów RP. Współautor cyklu wywiadów z rektorami polskich uczelni na temat współpracy nauki z biznesem publikowanych w Miesięczniku Finansowym Bank.

Ariel Wojciechowski
InPost

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie