Aleksander Luchowski

Prezes Zarządu Selectivv
Aleksander Luchowski
Selectivv

bio

Aleksander Luchowski jest ekspertem w zakresie strategii, marketingu, zarządzania projektami, finansowania z UE, negocjacji i restrukturyzacji. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami z takich branż jak finanse, inwestycje, nieruchomości, marketing i sprzedaż. Był wiceprezydentem Urzędu Miasta Szklarska Poręba, gdzie odpowiadał za zarządzanie i koordynację działów: finansowego, rozwoju gospodarczego i marketingu. Stworzył od podstaw firmy konsultingowe zajmujące się: pozyskiwaniem dotacji z UE (SmartConsulting) oraz doradztwem w zakresie oszczędzania energii i ochrony środowiska (SmartEnergy). Zarządzał projektami transformacji biznesowej w wiodących firmach deweloperskich w Polsce (Murapol S.A .; Polnord S.A.). Członek zarządu i współzałożyciel Selectivv, gdzie odpowiada za działy sprzedaży i finansów.

Aleksander Luchowski
Selectivv

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie