Ewa Falkowska

Dyrektor ds. Advocacy UNICEF Polska
Ewa Falkowska
UNICEF Polska

bio

Od ponad 20 lat zajmuje się w organizacji rzecznictwem na poziomie instytucjonalnym. Współpracuje w tym obszarze z instytucjami rządowymi, ekspertami oraz organizacjami pozarządowymi. Zaangażowana w procesy sprawozdawcze implementacji Konwencji o prawach dziecka w ramach Komitetu Praw Dziecka ONZ. Szczególnie bliskie są jej tematy dotyczące prowadzenia zintegrowanej polityki na rzecz dzieci, monitoringu sytuacji dzieci oraz partycypacja dzieci i młodzieży.

Ewa Falkowska
UNICEF Polska

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie