Jan Szyszko

Sekretarz Stanu, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
Jan Szyszko
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

bio

Jan Szyszko 19 grudnia 2023 r. otrzymał nominację na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.

W latach 2016-18 analityk ds. europejskich w Polityce Insight. Następnie ewaluator i badacz polityk Komisji Europejskiej w zakresie transportu i komunikacji w jednej z międzynarodowych firm doradczych.

Współzałożyciel i członek zarządu Instytutu Strategie 2050. W Instytucie odpowiadał za analizy dotyczące transformacji energetycznej Polski, Krajowego Planu Odbudowy i polityki unijnej. W kampanii parlamentarnej 2023 r. członek sztabu Polski 2050 i Trzeciej Drogi odpowiedzialny za komunikację merytoryczną.

Autor i współautor licznych raportów podsumowujących dorobek Polski w UE i działania legislacyjne unijnych instytucji

Współpracował m.in. z Fundacją Batorego, Instytutem In.Europa i Fundacją Schumana.

Absolwent Kolegium Europejskiego w Natolinie, dublińskiego Trinity College i Uniwersytetu Karola w Pradze.

Jan Szyszko
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie