Joanna Kasowska

Dyrektorka Jakości i Standardów Zarządzania Żywnością w Grupie Żabka
Joanna Kasowska
Grupa Żabka

bio

Od 17 lat związana z bezpieczeństwem i jakością żywności. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie systemów zarządzania żywnością oraz procesami jakościowymi, a także budowaniem kultury jakości.

Od 2012 r. odpowiedzialna jest za budowanie usystematyzowanych procesów jakościowych i środowiskowych w Żabce. Od 2021 r. w roli Dyrektorki Jakości i Systemów Zarządzania Żywnością odpowiada za budowanie polityki jakościowej oraz obszar gospodarki obiegu zamkniętego w spółce.

Angażuje organizację w projekty projakościowe i prośrodowiskowe, wykorzystując nowe narzędzia w obszarze bezpieczeństwa żywności, dobrego żywienia, a także strat żywności, recyklingu opakowań czy odzysku surowców wtórnych.

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Technologii Żywności i Żywienia oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Kierunku Zarządzanie Jakością. Audytorka wiodąca systemu ISO 9001, wieloletnia audytorka systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności.

Joanna Kasowska
Grupa Żabka

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie