Joanna Wons-Kleta

Wójt gminy Pawonków na Śląsku
Joanna Wons-Kleta
Wójt gminy Pawonków

bio

Wótka Gminy Pawonków
Posiada wykształcenie wyższe techniczne, jest absolwentką MBA oraz programu Liderzy PAFW.
Działalność samorządową rozpoczęła w 2010 roku w Radzie Gminy Pawonków. Od 2018 roku pełni funkcję wójta Gminy Pawonków na Śląsku. Mierzy się z wieloma wyzwaniami małego samorządu ciągle zwiększając swoje kompetencję i wiedzę. Koncentruje się na polepszaniu warunków infrastrukturalnych swojej gminy oraz na wzmacnianiu potencjału społecznego. Tworzy przestrzenie do aktywności obywatelskiej, zachęca do niej i daje ku temu narzędzia.
Aktywna uczestniczka programu Pracownia Samorządowa Fundacji Batorego. Alumna International Visitor Leadership Program koordynowanego przez Departament Stanu.

Joanna Wons-Kleta
Wójt gminy Pawonków

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie