Justyna Król Linke

Ekspertka Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) i założycielka Pracowni Miejskiej
Justyna Król Linke
Ekspertka Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) i założycielka Pracowni Miejskiej

bio

Justyna Linke to specjalistka w obszarze rozwoju miast, analizy trendów oraz innowacji społecznych. Social Listening and Foresight Specialist w ramach programów miejskich UNDP Istanbul Regional Hub. Założycielka Pracowni Miejskiej, wyróżnionej w 2018 roku nagrodą Future Generation Foresight Practitioners Community Award przyznawaną przez School of International Futures. Wraz ze swoim zespołem zrealizowała pierwsze w Polsce i Gruzji uspołecznione foresighty miejskie. Współzałożycielka Headventure – firmy zajmującej się projektowaniem rozwiązań dla zdrowia psychicznego. Współpracuje z agendami rządowymi, pozarządowymi, korporacjami i organizacjami międzynarodowymi w zakresie strategicznej analizy trendów na rzecz zrównoważonego rozwoju. Promotorka dziedzictwa Juliusa Fromma.

Justyna Król Linke
Ekspertka Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) i założycielka Pracowni Miejskiej

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie