Magda Stachowiak

Menadżer Projektu, Huge Thing Sp. z o.o. - operator realizujący pilotażowy projekt GovTech inno_Lab
Magda Stachowiak
Huge Thing Sp. z o.o.

bio

Magdalena Stachowiak w Huge Thing od 2021 roku. Odpowiada za programy akceleracyjne, jest program managerem ds. JST w Programie GovTech inno_Lab. Koordynuje pracę całego Programu, współpracuje z JST oraz pozostałymi Operatorami, wspierając szerzenie idei innowacji. Działając z liderami samorządowych dba o ich rozwój. Pasjonatka smartnych miast.

Ponad wszystko ważna jest dla mnie mieszkaniec i jego dobrostan, stąd idea łączenia środowiska w tym administracji, korporacji i startupów aby budować przestrzeń otwartości, dobrej komunikacji, wymiany i edukacji.

Wcześniej współpracowała przy projektach realizowanych dla Gov Tech oraz  korporacji. Prowadząc warsztaty m.in. z Lean Canvas czy Design Sprint oraz koordynując hackhatony oraz projekty pilotażowe. Związana z Poznań Społecznością Start’upową, Prowadząc własny biznes, stworzyła przestrzeń coworkingowej w Poznaniu. Ma duże doświadczenie przy organizacji wydarzeń. Pracowała w agencjach reklamowych i interaktywnych m.in. przy tworzeniu kampanii marek oraz programach lojalnościowych.

Pasjonuje się rozwojem osobistym, psychobiologią oraz wspieraniem kobiet przy tworzeniu własnych biznesów. Inicjatorka projektów – Kobiecy Poznań Przebudzenie oraz Joy of life.

Magda Stachowiak
Huge Thing Sp. z o.o.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie