Magdalena Wojno

Koordynatorka Komisji ds. Społecznych, Unia Metropolii Polskich
Magdalena Wojno
Unia Metropolii Polskich

bio

Absolwentka nauk społecznych na Uniwersytecie Warszawskim, podyplomowego studium migracji międzynarodowej i partycypacji społecznej, w trakcie studiów MBA Dyplomacja. Ekspertka w zakresie realizacji działań na rzecz równego traktowania na poziomie lokalnym. Obecnie kieruje pracą urzędników z 12 miast w zakresie polityki społecznej, opiniuje ustawy, dokumenty strategiczne, koordynuje projekty społeczne i badawcze. Uczestniczy w posiedzeniach Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego. W przeszłości pracowała w Urzędzie m.st. Warszawie.

 

Magdalena Wojno
Unia Metropolii Polskich

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie