Mariusz Paszkiewicz

Prezes Zarządu, Inwebit Sp. z o.o.
Mariusz Paszkiewicz
Inwebit Sp. z o.o.

bio

Urodzony w Więcborku w 1979 roku. Ukończył studia wyższe na Politechnice Poznańskiej i od ponad 8 lat związany jest z sektorem projektów IT w sektorze utilities, rozwiązań IoT oraz projektów badawczych z zakresu Smart City i e-rolnictwa. Architekt wielu rozwiązań w zakresie akwizycji danych pomiarowych. Twórca specyfikacji technicznych modułów komunikacyjnych oraz koncentratorów danych. Wizjoner projektów badawczych w zakresie detekcji zdarzeń z strumienia video i sensorów pozostałych parametrów (inteligentna lampa miejska, detekcja chorób w inteligentnej pasiece itp.). Obecnie zaangażowany w projekty wirtualnych elektrowni oraz platform do obsługi klastrów energii.

Mariusz Paszkiewicz
Inwebit Sp. z o.o.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie