Paweł Grzybowski

Prawnik, Kancelaria Ziemski & Partners
Paweł Grzybowski
Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k.

bio

Paweł Grzybowski – doktor nauk prawnych, prawnik w Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp. k. w Poznaniu, specjalista w zakresie prawa podatkowego, w szczególności w zakresie procedury podatkowej, podatku od nieruchomości oraz podatku leśnego.
W codziennej praktyce zajmuje się bieżącą obsługą samorządów w sprawach prawnopodatkowych, analizuje zagadnienia dotyczące podatkowych aspektów gospodarowania odpadami komunalnymi, jak również projektuje i wdraża optymalne rozwiązania dla samorządów w zakresie podatków lokalnych oraz podatku VAT.
Jest wykładowcą akademickim, szkoleniowcem oraz autorem licznych opracowań w prasie branżowej oraz publikacji naukowych.

Paweł Grzybowski
Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna Sp.k.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie