Tomasz Matuszewski

Burmistrz Miasta Sanoka
Tomasz Matuszewski
Burmistrz Miasta Sanoka

bio

Jest absolwentem Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych: Akademii Górniczo Hutniczej w zakresie odnawialnych źródeł energii, Akademii Wychowania Fizycznego oraz Collegium Humanum – Szkoły Głównej Menadżerskiej w zakresie Executive Master of Business Administration (MBA). Był nauczycielem biologii, następnie dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. Koordynator wielu projektów inwestycyjnych. Trener piłki nożnej z licencją. Od roku 2018 burmistrz Sanoka.

Tomasz Matuszewski
Burmistrz Miasta Sanoka

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie