Dwudniowe wydarzenie przeznaczone jest do dialogu – między mieszkańcami, samorządowcami, naukowcami i przedstawicielami biznesu. W tym roku pochylamy się nad zagadnieniem dobrostanu w mieście. Jak kształtować miasto, by pozwalało osiągnąć dobrostan każdej jednostce? Jak zmierzyć dobrostan miejski i odkryć, co na niego wpływa?

W zeszłych latach Forum gościło prelegentów takich jak Jason Stanley, Ronni Kahn z Australii, Kate Raworth i Charles Montgomery. Każdego roku zapraszani są przedstawiciele miast, eksperci i praktycy, z zagranicy i Polski, którzy prezentują dobre praktyki i trendy miejskie, nadające kierunek rozwoju współczesnych miast. W tym roku spotkamy się z mówcami Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii i wielu innych.

Forum Rozwoju Miast organizuje Miasto Poznań w partnerstwie z Grupą MTP, Związkiem Miast Polskich, Unią Metropolii Polskich oraz Instytutem Chemii Bioorganicznej PAN Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe. Forum Rozwoju Miast można śledzić w języku polskim, angielskim i polskim języku migowym.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie