Samorządowy Kongres Finansowy będzie okazją do spotkania i przedyskutowania możliwych scenariuszy na najbliższe miesiące i lata. Pierwszego dnia odbędą się trzy sesje plenarne z udziałem ekspertów reprezentujących instytucje unijne, rząd RP, samorządowców, a także przedsiębiorców i środowiska naukowe. Wiemy jak ważna jest bezpośrednia wymiana doświadczeń i poglądów wśród pracowników samorządów oraz ich obecność podczas Kongresu, dlatego przygotowaliśmy specjalny rabat dla jednostek samorządu terytorialnego.

  • 3 osoby – 20% zniżki
  • 5 osób – 30% zniżki
  • 10 osób – 50% zniżki

Koszt jednego biletu: 290 PLN.

Dołącz do debaty i zarejestruj się na II Samorządowy Kongres Finansowy >> REJESTRACJA

Zgłoszenia przyjmuje Aleksandra Skibińska: aleksandra.skibinska@grupamtp.pl

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie