Poznaj wystawców Strefy Expo

 

Dowiedz więcej:

 

 

 

 

Carebits to polska firma, założona przez pasjonatów posiadających ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i zarządzaniu systemami telemedycznymi. Posiadamy najnowocześniejsze aparaty telemedyczne i oprogramowanie.

 

City Marketing to podmiot na rynku reklamy outdoorowej należący do Grupy MTP. Powstał, by kompleksowo utrzymywać, zarządzać i rozwijać sieć nośników zewnętrznych na terenie Poznania przy poszanowaniu estetyki lokalnej przestrzeni publicznej. Obecnie administrujemy również nośnikami reklamowymi we Wrocławiu.

 

 

EIT Urban Mobility is an initiative of the European Institute of Innovation and Technology (EIT). Since January 2019 we have been working to encourage positive changes in the way people move around cities in order to make them more liveable places. We aim to become the largest European initiative transforming urban mobility. Co-funding of up to € 400 million (2020-2026) from the EIT, a body of the European Union, will help make this happen.

 

EMKA Spółka Akcyjna jest jedną z czołowych firm w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych na rynku polskim. Powstała w wyniku przekształcenia firmy EMKA Handel – Usługi Krzysztof Rdest, działającej na rynku od 1992 roku. Działalność w zakresie odbioru odpadów medycznych i weterynaryjnych, ich transportu oraz unieszkodliwiania przedsiębiorstwo EMKA prowadzi od 2000 roku.

 

Od wielu lat obserwujemy rynek nieruchomości. Rozwijamy się i zmieniamy wraz z nim. Analizujemy potrzeby, przygotowujemy merytoryczne materiały, organizujemy spotkania. Jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów i trzymamy rękę na pulsie. Wyznaczamy kierunki, wyprzedzamy trendy.

 

Jesteśmy agencją reklamową oferującą pełną obsługę z użyciem wszystkich dostępnych narzędzi marketingowych – od kampanii cyfrowych po działania offline. W nazwie mamy „360”, aby zakomunikować kompleksowość działań, kanałów i narzędzi, z których korzystamy. O marce myślimy w szerokim kontekście i w odniesieniu do wszystkich elementów, które mają wpływ na jej postrzeganie.

 

Grupa Pekabex jest liderem nowoczesnego budownictwa systemowego w Polsce. Dostarcza rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji obiektów w oparciu o technologię prefabrykacji elementów żelbetowych, jak również generalne wykonawstwo obiektów „pod klucz”. Produkcja realizowana jest w pięciu fabrykach w Polsce zlokalizowanych w Poznaniu, Gdańsku, Mszczonowie (k. Warszawy) oraz Bielsku Białej, a także w fabryce na terenie Niemiec z bawarskim Marktzeuln.

 

 

Poznań CityLab to przestrzeń wirtualna i stacjonarna służąca weryfikacji pomysłów oraz testowaniu rozwiązań, które pozwalają na wprowadzenie innowacji w mieście. CityLab to źródło innowacji, zarówno dla Miasta jako jednostki administracyjnej, jak i miasta w rozumieniu społeczności.

 

 

Platforma sprzedaży biletów on-line na wydarzenia kulturalne, sportowe, targi i koncer

 

Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Sp. z o.o. jest spółką, której jedynym udziałowcem jest miasto Poznań. Jednym z kluczowych elementów działalności WCWI sp. z o.o. są działania na rzecz rozwoju Poznania i regionu, poprzez pozyskiwanie inwestorów i wsparcie procesów inwestycyjnych w Wielkopolsce. Celem spółki jest także rozwój przedsiębiorczości na terenie Poznania, w tym prowadzenie Poznańskiego Parku Technologiczno Przemysłowego.

 

Dołącz do Strefy Expo

Kontakt:

kajetan.ostrowski@grupamtp.pl

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie