Odbędą się w niedzielę 7 kwietnia 2024, natomiast ewentualna druga tura – 21 kwietnia 2024.

W wyniku głosowania wyłonieni zostaną wójtowie, burmistrzowie oraz prezydenci miast. Wybrane będą również składy rad gmin i rad miast na prawach powiatu, rad powiatów oraz rad sejmików wojewódzkich.

Oznacza to, że odbywający się w dniach 13-14 maja Local Trends – Samorządowy Kongres Finansowy 2024 będzie pierwszym powyborczym kongresem poświęconym rozwojowi gmin, miast i regionów oraz okazją do spotkania w szerokim gronie przedstawicieli JST, strony rządowej, nauki i biznesu.

Zarejestruj się

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie