Z relacji Młodzieżowych Radnych wynika, że znaczna część Rad musi polegać na finansowaniu zewnętrznym. Z tym wiąże się aplikowanie do konkursów grantowych, ale przejście przez cały proces od opisu projektu po rozliczanie się z wydanych środków nie należy do najłatwiejszych zadań.

Warsztaty będą polegały na bezpośrednim doświadczeniu z pisaniem wniosków o granty, ale również aplikacji do programów wymian międzynarodowych, współpracy z fundacjami oraz innymi. Widzimy potrzebę pokazania Radnym, że tzw. Papierologia nie musi być czymś trudnym i zniechęcającym. Polecimy również najbardziej dostępne i przydatne organizacje, do których można zgłaszać się o wsparcie w ramach działalności młodzieżowej.

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie