Martyna Rajchel

Fundacja Ergo
Martyna Rajchel
Fundacja Ergo

bio

Martyna Rajchel jest debatantką, sędzią i tutorką, działającą od kilku lat w gdańskiej Fundacji Ergo. Sama debatuje już od 6 lat, podczas których udało jej się wygrać m.in. Akademickie Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich, Puchar Polski Debat Oksfordzkich oraz Ogólnopolski Turniej Debat Ad Personam. Aktualnie sędziuje lokalne i ogólnokrajowe turnieje, prowadzi warsztaty z wystąpień publicznych dla młodzieży oraz koordynuje różnorakie projekty, począwszy od Mistrzostw Polski Debat Parlamentarnych, Pucharu Polski lub turniejów z cyklu Polskiej Ligi Debat, a skończywszy na inicjatywach dla młodzieżowych rad, sejmików czy młodzieżówek.

Martyna jest też silnie związana z działalnością w NGO-sach, gdzie zajmuje się marketingiem i pozyskiwaniem funduszy. Zawodowo pracuje jako konsultantka biznesowa, specjalizując się w dofinansowaniach unijnych. Z tego też względu jako prelegentka skupi się na tym, jak skutecznie pisać wnioski i zdobywać fundusze na działalność podmiotów pozarządowych, w tym młodzieżowych rad lub fundacji.

Martyna Rajchel
Fundacja Ergo

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie