Kluczowe zagadnienia:

– Kluczowe narzędzia i usługi potrzebne do wdrażania inteligentnych cyfrowych usług.
– Jaką rolę w integracji oraz świadczeniu usług cyfrowych chce pełnić miasto, a ile z obszarów zwanych smart chce pozostawić prywatnym podmiotom.
– Jak w porozumieniu z mieszkańcami zidentyfikować potrzeby miasta w obszarze cyfryzacji?
– Sposoby na ocenę efektywności oraz przydatności rozwiązań technologicznych w miastach.
– Jak wytyczyć mapę drogową dla cyfrowych wdrożeń oraz strategii smart w mieście?
– Jak zaangażować mieszkańców w proces budowy smart city?
– Komunikacja zagrożeń wobec wyzwań cyberbezpieczeństwa – jak wzmocnić chęć skorzystania z usług.

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie