Anna Banasik

Redaktor Naczelna, Serwis Samorządowy PAP
Anna Banasik
Serwis Samorządowy PAP

bio

Redaktor naczelna Serwisu Samorządowego PAP, ogólnopolskiego portalu skierowanego do administracji samorządowej w całej Polsce. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z finansami samorządowymi, edukacją i polityką społeczną. Organizatorka konkursu „Innowacyjny Samorząd”, którego ideą jest promowanie kreatywnych, innowacyjnych projektów realizowanych przez polskie samorządy. Inicjatorka rankingu „Gmina dobra do życia” badającego jakość życia w polskich gminach. Autorka i koordynatorka ogólnopolskich projektów edukacyjnych realizowanych przez PAP.

W dziennikarstwie od piętnastu lat. Absolwentka Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowego Studium Edytorstwa Współczesnego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Anna Banasik
Serwis Samorządowy PAP

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie