Bogusław Kośmider

Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Obsługi Mieszkańców
Bogusław Kośmider
Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Obsługi Mieszkańców

bio

Bogusław Kośmider – Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Obsługi Mieszkańców.
Absolwent Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie i Podyplomopwych Studiów na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, uczestnik międzynarodowych kursów bankowości, finansów i zarządzania. W przeszłości bankowiec, finansista, ekonomista, zarządzający różnymi polskimi i międzynarodowymi instytucjami finansowymi, członek rad nadzorczych spółek komercyjnych w tym notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Radny Miasta Krakowa 1994-2018, Przewodniczący Rady Miasta Krakowa 2 kadencji ( 2010-2018), społecznik, instruktor harcerski. Szczęśliwie żonaty. Twórca Krakowskiego Holdingu Komunalnego, reformy finansów Krakowa, nowej polityki mieszkaniowej Krakowa.

Bogusław Kośmider
Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Obsługi Mieszkańców

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie