Jakub Mielczarek

Dyrektor w Związku Województw RP, Sekretarz Województwa w latach 2010-2019
Jakub Mielczarek
Dyrektor w Związku Województw RP, Sekretarz Województwa w latach 2010-2019

bio

Doktorant kierunku ekonomii Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego w Katedrze Informatyki. , obszar naukowy to zarządzanie zrównoważonym rozwojem , Finalista ogólnopolskiego konkursu Krajowej Administracji Publicznej : „Menadżer innowacyjnych praktyk w instytucjach publicznych”, praktyk dziedziny zarządzania. Prelegent na największych kongresach dla administracji publicznej w Polsce w obszarze zielonego HR w tym CSR., autor kilku publikacji z dziedziny cyfryzacji, kontroli zarządczej.

Jakub Mielczarek
Dyrektor w Związku Województw RP, Sekretarz Województwa w latach 2010-2019

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie