Krzysztof Kukucki

Zastępca Prezydenta Miasta Włocławek
Krzysztof Kukucki
Zastępca Prezydenta Miasta Włocławek

bio

Krzysztof Kukucki I Zastępca Prezydenta Miasta Włocławek od stycznia 2019 r.

Wykształcenie:
– „Executive Master Of Business Administration” na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu
– „Studia podyplomowe : Komunikacja Społeczna – Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji
– Politologia – Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Przed przyjściem do Urzędu Miasta pracował w międzynarodowej korporacji posiadającej 24 zakłady produkcyjne na 6 kontynentach. Aktualnie w swoim pionie nadzoruje Inwestycje Miejskie, Rozwój Miasta, Transport Zbiorowy, Zarządzanie Drogami Miejskimi, wzmacnianie efektywności energetycznej, urbanistykę i architekturę, zamówienia publiczne, Centrum Obsługi Inwestora. Sprawuje nadzór merytoryczny nad Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym oraz Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej oraz Włocławskim Centrum Biznesu.

Przynależność partyjna to Nowa Lewica

Krzysztof Kukucki
Zastępca Prezydenta Miasta Włocławek

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie