Łukasz Samborski

Dyrektor gdańskiej Fundacji RC
Łukasz Samborski
Fundacja RC

bio

Dyrektor gdańskiej Fundacji RC. Ekspert w zakresie finansowania działań NGO. Wcześniej koordynator wielu projektów społecznych oraz edukacyjnych.

Obecnie, poza pracą na rzecz Fundacji RC, reprezentuje organizacje pozarządowe w naszym kraju, należąc do Rady Działalności Pożytku Publicznego VII Kadencji. Ponadto jest członkiem: Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Pomorskiego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej, Gdańskiej Rady Organizacji Pozarządowych oraz Gdańskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Współautor raportu pt. „Finansowanie organizacji pozarządowych przez JST w latach 2020 i 2021”. Członek zarządu Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych.

Absolwent Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Gdańskim. Naukowe zainteresowania skupia wokół ekonomii, przede wszystkim aspektów finansowych w III sektorze oraz prywatyzacji.

Zobacz debaty:

Łukasz Samborski
Fundacja RC

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie