Małgorzata Romanowska

Greencoin Project
Małgorzata Romanowska
Greencoin Project

bio

Małgorzata Romanowska – inicjatorka projektu badawczego Greencoin, mającego na celu rozwój alternatywnej proekologicznej waluty w Gdańsku. Promuje ideę alternatywnej ekonomii i lokalnych walut w Polsce. Naukowo zainteresowana relacją dźwięku i krajobrazu w mieście. Zawodowo ma doświadczenie zarówno w prywatnych instytucjach badawczo-rozwojowych, jak i w trzecim sektorze. Współpracuje lub współpracowała z takimi organizacjami pozarządowymi jak Stowarzyszenie Pro Humanum, Stowarzyszenie FILMFORUM, Fundacja na Rzecz Niematerialnego Dziedzictwa Kultury. Działa w Centrum Wielokulturowym w Warszawie na rzecz integracji międzykulturowej i edukacji kulturalnej.

Małgorzata Romanowska
Greencoin Project

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie