Monika Kurtek

Główny Ekonomista, Bank Pocztowy
Monika Kurtek
Bank Pocztowy

bio

Główna Ekonomistka Banku Pocztowego. Z bankowością związana od 2005 r. Zanim trafiła do Banku Pocztowego, pracowała w zespole analiz ekonomicznych w Banku BPH. W latach 2000-2005 związana była z Ministerstwem Finansów, z Departamentem Polityki Finansowej, Analiz i Statystyki. Jest absolwentką Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu finansów przedsiębiorstw i podatków, a także doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Odbyła szereg kursów z zakresu makroekonomii, m.in. w Międzynarodowym Funduszu Walutowym w Austrii i Stanach Zjednoczonych oraz w Japonii. Uczestniczka i laureatka konkursów makroekonomicznych i rynkowych, organizowanych przez Gazetę Giełdy Parkiet, Rzeczpospolitą i NBP oraz Puls Biznesu.

Monika Kurtek
Bank Pocztowy

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie