Anna Stelmaszyk-Świerczyńska

Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
Anna Stelmaszyk-Świerczyńska
Urząd Morski w Gdyni

bio

Anna Stelmaszyk-Świerczyńska jest absolwentką Politechniki Gdańskiej, Wydziału Hydrotechniki. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Przedsiębiorstwie Budownictwa Wodnego w Tczewie, gdzie nabywała doświadczenia jako magister inżynier hydrotechnik – na stanowiskach od majstra budowy do kierownika działu technicznego. Od 2003 roku nieprzerwanie zajmowała stanowisko Zastępcy Dyrektora Urzędu Morskiego w Gdyni ds. Technicznych, odpowiadając między innymi za ochronę brzegów morskich, planowanie przestrzenne na morzu, uzgadnianie decyzji planistycznych w pasie nadbrzeżnym oraz budowę i utrzymanie infrastruktury dostępowej do portów. W trakcie pracy w Urzędzie ukończyła również studia podyplomowe w kilku specjalnościach, związanych z wykonywanymi zadaniami, podnosząc i na bieżąco aktualizując swoją wiedzę zawodową.

Anna Stelmaszyk-Świerczyńska
Urząd Morski w Gdyni

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie