Karolina Wawrzyniak

Government Engagement Manager, Mastercard Europe
Karolina Wawrzyniak
Mastercard

bio

Prawnik i manager z doświadczeniem we wdrażaniu innowacyjnych projektów w sektorze publicznym i prywatnym. W przeszłości Dyrektor ds. Ekspansji Zagranicznej w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A., gdzie odpowiadała za rozwój polskich firm na rynkach zagranicznych w Europie, Ameryce Północnej i Azji. W Oracle Polska rozwijała za współpracę z podmiotami sektora publicznego w regionie CEE, w tym prowadziła projekty mające na celu zwiększenie kompetencji cyfrowych oraz podniesienie poziomu wdrażania innowacji w regionie. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, od 2013 roku na liście warszawskich Radców Prawnych.

Karolina Wawrzyniak
Mastercard

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie