Piotr Bryja

Head of Public Affairs Volkswagen Poznań
Piotr Bryja
Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

bio

Poznaniak, lat 42, absolwent wydziału filologii germańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, związany z koncernem Volkswagen od 2003 roku.

W latach 2010-2016 pełnił funkcje koordynatora i kierownika różnych obszarów w ramach działu planowania logistycznego w Volkswagen Poznań, odpowiedzialnego za kształtowanie procesów logistycznych oraz rozruch i wdrożenie nowych produktów. W latach 2016-2019 oddelegowany do spółki Volkswagen Nutzfahrzeuge w Hanowerze, gdzie pełnił funkcję logistycznego kierownika projektu Caddy 5 odpowiedzialnego za osiągnięcie celów kosztowych oraz terminowych w obszarze logistyki.

Od 2020 jest kierownikiem odpowiedzialnym bezpośrednio za obszar strategii, public relations oraz public affairs.

Prywatnie miłośnik podróży w rejonie Azji Południowo-Wschodniej oraz drzewek bonsai.

Piotr Bryja
Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie