Grzegorz Żurawski

Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Wynajmu Krótkoterminowego
Grzegorz Żurawski
Polskie Stowarzyszenie Wynajmu Krótkoterminowego

bio

Jeden z założycieli, a obecnie prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia Wynajmu Krótkoterminowego, jedynej organizacji branżowej reprezentującej przedsiębiorców z branży zakwaterowania – tzw. wynajmu krótkoterminowego (jedna rezerwacja = jeden obiekt). Właściciel firmy prowadzącej takie usługi w Warszawie.

Z wykształcenia specjalista komunikacji społecznej i public relations. Pracował zarówno w korporacjach (Henkel Polska, Scandinavian Tobacco), sektorze publicznym (rzecznik Metra Warszawskiego) jak i administracji rządowej (jako rzecznik prasowy i doradca Ministra Sprawiedliwości i Ministrów Edukacji Narodowej).

Grzegorz Żurawski
Polskie Stowarzyszenie Wynajmu Krótkoterminowego

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie