Paweł Mrozek

Założyciel i przewodniczący, Akcja Uczniowska, Parlament Młodych RP, Sejm Dzieci i Młodzieży
Paweł Mrozek
Akcja Uczniowska, Parlament Młodych RP, Sejm Dzieci i Młodzieży

bio

Niezależny młody aktywista społeczno-polityczny i początkujący dziennikarz. Jest posłem i przedstawicielem Sejmu Dzieci i Młodzieży, założycielem Akcji Uczniowskiej, członkiem Instytutu Praw Dziecka im. Janusza Korczaka, Inicjatywy Wschód, czy Głosu Pokolenia. Dodatkowo jest Parlamentarzystą w Parlamencie Młodych RP. Zorganizował dwa pierwsze oficjalne okrągłe stoły w Sejmie i Senacie, jeden dotyczący edukacji, a drugi zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, a także wiele innych wydarzeń poświęconych młodym osobom. Poza tym jest uczniem drugiej klasy liceum w chmurze.

Paweł Mrozek
Akcja Uczniowska, Parlament Młodych RP, Sejm Dzieci i Młodzieży

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie