Ewa Bałdyga

Wiceprezes Zarządu politykazdrowotna.com
Ewa Bałdyga
politykazdrowotna.com

bio

Wiceprezes politykazdrowotna.com. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Zarządzanie i Marketing oraz Finanse i Bankowość). W latach 1999-2005 pracowała jako dziennikarka Gazety Giełdy PARKIET. Otrzymała nominację do nagrody im. E. Kwiatkowskiego, przyznawanej za wybitne zasługi dla rozwoju stosunków gospodarczych między Rzeczpospolitą Polską a Polonią po 1989 r. Brała udział w szkoleniu „Relacje Inwestorskie”, a także w projekcie „Budowy programu społecznej odpowiedzialności biznesu dla Grupy LOTOS”. Od 2005 r. do 2022 r. pełniła funkcję Wiceprezesa Martis CONSULTING, obecnie SEC Newgate CEE. Finalistka prestiżowego konkursu Sukces Pisany Szminką – Bizneswoman Roku 2008, organizowanego przez radio PIN i BRE Bank. Finalistka prestiżowych nagród Protony 2012 w kategorii „Osoba w firmie PR”.

Ewa Bałdyga
politykazdrowotna.com

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie