Marcin Biegluk

Dyrektor Generalny Portfolio Prasowego w Ringier Axel Springer Polska
Marcin Biegluk
Ringier Axel Springer Polska

bio

Dyrektor Generalny Portfolio Prasowego w Ringier Axel Springer Polska, wydawnictwa odpowiedzialnego m. in. za tytuły takie jak Fakt, Newsweek Polska, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy oraz Onet, Medonet, Auto Świat i Business Insider Polska.

Z Wydawnictwem związany od 22 lat, od 14 lat również Prezes Fundacji Faktu Serce Dla Dzieci.

Marcin Biegluk
Ringier Axel Springer Polska
Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie