Marta Majewska

Burmistrz Miasta Hrubieszów
Marta Majewska
Burmistrz Miasta Hrubieszów

bio

Adwokat, samorządowiec, obecnie Burmistrz Miasta Hrubieszowa. Absolwentka Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego,  prawa amerykańskiego na Chicago Kent College of Law,  Executive – Master of Business Administration na Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.  Członek Zarządu i Sekretarz w Stowarzyszeniu Euroregion Bug. Członek Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie dla Lubelskiego na lata 2021-2027. Reprezentuje Hrubieszów w Związku Miast Polskich. Ogromnym wyróżnieniem dla Hrubieszowa i jego mieszkańców jest członkostwo Burmistrz w Kongresie Władz Lokalnych i Regionalnych Rady Europy w Strasburgu, organu doradczego Rady Europy, gdzie pracuje w ramach Komitetu praktyków zajmujących się migracją i prawami człowieka.

Od początku swojej działalności przedstawia nową wizję lokalnego rozwoju, zmienia utarte schematy oraz dąży do zmian, nie tylko reprezentując lokalną społeczność, ale przede wszystkim aktywnie uczestnicząc w jej życiu.

Odważnie wchodzi w różne obszary aktywności miasta – od sfery infrastrukturalnej, poprzez ekonomię społeczną, kreatywną gospodarkę lokalną czy innowacyjną edukację, nie deprecjonując żadnego z tych obszarów, a stawiając na zrównoważony rozwój miasta. Aktywnie i z zaangażowaniem buduje społeczeństwo obywatelskie i ekonomię społeczną.

Marta Majewska
Burmistrz Miasta Hrubieszów

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie