Monika Auch-Szkoda

Koordynatorka komunikacji wewnętrznej i współpracy z samorządami, SOS dla Edukacji
Monika Auch-Szkoda
SOS dla Edukacji

bio

Socjolożka, mediatorka, działaczka społeczna. Od ponad 20 lat pracuje i działa w sektorze pozarządowym. Współtworzyła jedne z największych ruchów społecznych w Polsce m.in. Ogólnopolski Strajk Kobiet.

Pracowała w Centrum Edukacji Obywatelskiej. Obecnie związana z Siecią Organizacji Społecznych dla Edukacji w której zajmuje się koordynacją współpracy pomiędzy interesariuszami tworzącymi środowisko edukacyjne.

Jej teksty były publikowane m.in. w Dyrektorzy Szkoły, OKO.press, wyborczej, tok fm, Polityce. Zajmuje się działaniami partycypacyjnymi, budowaniem relacji i sieciowaniem.

Monika Auch-Szkoda
SOS dla Edukacji

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie