Piotr Małecki

Prezes Zarządu Defence24 Sp. z o. o.
Piotr Małecki
Defence24 Sp. z o. o.

bio

Piotr Małecki, właściciel firmy Defence24 Sp. z o.o. – wydającej największe w Polsce i Europie serwisy internetowe kompleksowo zajmujące się bezpieczeństwem. Przez 20 lat związany z sektorem doradztwa strategicznego na rzecz firm z branży zbrojeniowej i energetycznej. Członek Rady Fundacji Warsaw Enterprise Institute.

The owner of Defence24 – publisher of the largest websites in Poland and Europe that comprehensively deal with security issues. For 20 years associated with the strategic consulting sector for companies from the defence and energy industries. Member of the Foundation Board of the Warsaw Enterprise Institute.

Piotr Małecki
Defence24 Sp. z o. o.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie